O mnie

 

Od kilku lat zawodowo zajmuję się fotografią kobiecą i doskonale wiem, jak długa jest droga od pierwszej lustrzanki do profesjonalnego portfolio (moje portfolio znajdziesz na www.aleksandragalewska.com). Zanim po raz pierwszy wynajęłam studio i zorganizowałam sesję kobiecą, wzięłam udział w licznych szkoleniach portretowych, warsztatach oraz kursach oświetlenia studyjnego czy zaawansowanego retuszu. Od początku stawiałam na solidne podstawy i nie bałam się uczyć na błędach. Próby, testy, ciągła nauka, poszukiwanie własnego stylu, pierwsze sukcesy i porażki… Początki zdecydowanie nie były łatwe. Od tego czasu zorganizowałam jednak setki fantastycznych spotkań fotograficznych i zrobiłam tysiące pięknych zdjęć – kobiecych, wizerunkowych i contentowych. I wiem, że było warto!

Liczne opinie zadowolonych klientek, profesjonalne portfolio, z którego jestem naprawdę dumna, a przede wszystkim silna marka, którą nieustannie rozwijam – to dzięki nim wiem, że jestem gotowa, by dzielić się swoim doświadczeniem. Chcę jednak przekazywać nie tylko wiedzę, ale również wyjątkową energię, którą czerpię z robienia zdjęć. Chcę pomagać początkującym fotografom pokonywać swoje blokady. Chcę uczyć, inspirować, a także promować fotografię kobiecą i wizerunkową. Zwłaszcza teraz, kiedy tak wiele aspektów życia przenosi się do świata online, a content wizualny nieustannie zyskuje na znaczeniu.

Nie bój się inwestować w swój rozwój i sięgać po więcej. Sumienność, wytrwałość i ciężka praca naprawdę się opłacają. Wiem to z doświadczenia! 

 

 

Zapraszam do współpracy:

kontakt@aleksandragalewska.com

 

 

 

Portfolio:

Fotografia kobieca

Fotografia wizerunkowa

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl