E-book "Fotografia kobiet - Wprowadzenie do fotografii portretowej kobiet"

Dostępność: duża ilość
Cena: 249,00 zł 249.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

E-book Fotografia kobiet - wprowadzenie do fotografii portretowej kobiet to komplety przewodnik, który przeprowadzi Cię przez proces tworzenia pięknego i stylowego portfolio. Całą opowieść o fotografii kobiet zacznę od omówienia roli własnego stylu. Następnie przejdę do kwestii technicznych i ustawień sprzętu oraz omówię wszystkie elementy składowe sesji zdjęciowej. Chciałabym, żebyś naprawdę polubiła tę robotę i z ogromnym apetytem na piękne portfolio zaczęła realizować swoje własne, autorskie projekty. Na koniec podpowiem Ci, jak najlepiej wdrożyć w życie wiedzę, którą zdobędziesz dzięki pracy z tym e-bookiem.


E-book w formacie PDF.

Fotografia kobiet to złożona dziedzina fotografii. Przed Tobą bowiem nauka i rozwój w dwóch równie istotnych obszarach: fotografii i kobiecości. W tym e-booku rozłożymy na czynniki pierwsze fotografię. Dobre zdjęcie stanowi punkt wyjścia, bazę, początek. Zanim zaczniesz fotografować klientki, upewnij się, że doskonale znasz swój aparat, swobodnie poruszasz się w różnych warunkach oświetleniowych i wiesz, które zdjęcia z setek zapisanych na kartach pamięci wybrać.

Jeśli szukasz swojej fotograficznej drogi lub fotografujesz już długo, ale portret kobiecy jest dopiero w planach Twojego rozwoju zawodowego - ten e-book jest właśnie dla Ciebie.

Po przeczytaniu tego e-booka i dokładnym przerobieniu przygotowanych przeze mnie zadań, dowiesz się:

  • jaki styl będą miały Twoje fotografie i jak zadbać o spójność portfolio,
  • co chcesz ukazywać na swoich zdjęciach i jaki jest cel Twojej pracy,
  • jakie umiejętności i sprzęt będą Ci potrzebne do tworzenia portretów kobiecych,
  • jak pracować ze światłem,
  • jak zorganizować sesję kobiecą od A do Z i zadbać o odpowiedni wizaż, lokalizację, stylizacje,
  • gdzie szukać pierwszych modelek,
  • na czym polega selekcja i odpowiedzialny retusz zdjęć,
  • jak zaplanować pracę nad własnym portfolio,
  • gdzie publikować swoje zdjęcia

…i że strach przed pierwszymi krokami w tej branży jest absolutnie normalny!

„W życiu nie chodzi o czekanie, aż burze minie…
Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.”

– Vivian Green


 

O autorze:

Od kilku lat zawodowo zajmuję się fotografią kobiecą i doskonale wiem, jak długa jest droga od pierwszej lustrzanki do profesjonalnego portfolio. Zanim po raz pierwszy wynajęłam studio i zorganizowałam sesję kobiecą, wzięłam udział w licznych szkoleniach portretowych, warsztatach oraz kursach oświetlenia studyjnego czy zaawansowanego retuszu. Od początku stawiałam na solidne podstawy i nie bałam się uczyć na błędach. Próby, testy, ciągła nauka, poszukiwanie własnego stylu, pierwsze sukcesy i porażki… Początki zdecydowanie nie były łatwe. Od tego czasu zorganizowałam jednak setki fantastycznych spotkań fotograficznych i zrobiłam tysiące pięknych zdjęć – kobiecych, wizerunkowych i contentowych. I wiem, że było warto!

Liczne opinie zadowolonych klientek, profesjonalne portfolio, z którego jestem naprawdę dumna, a przede wszystkim silna marka, którą nieustannie rozwijam – to dzięki nim wiem, że jestem gotowa, by dzielić się swoim doświadczeniem. Chcę jednak przekazywać nie tylko wiedzę, ale również wyjątkową energię, którą czerpię z robienia zdjęć. Chcę pomagać początkującym fotografom pokonywać swoje blokady. Chcę uczyć, inspirować, a także promować fotografię kobiecą i wizerunkową. Zwłaszcza teraz, kiedy tak wiele aspektów życia przenosi się do świata online, a content wizualny nieustannie zyskuje na znaczeniu.

Nie bój się inwestować w swój rozwój i sięgać po więcej. Sumienność, wytrwałość i ciężka praca naprawdę się opłacają. Wiem to z doświadczenia!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl